Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Bez kategorii

W dniu 18 czerwca nasz niesamowity Team Program Bezpieczna Gmina miał zaszczyt wziąć udział w ekscytującym rajdzie rowerowym, który został zorganizowany przez Wójta Gminy Baboszewo. Było to wyjątkowe wydarzenie, które miało na celu promowanie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa w naszej lokalnej społeczności.

Już od samego rana członkowie naszego zespołu byli pełni entuzjazmu, gotowi do podjęcia wyzwania. Na starcie rajdu spotkaliśmy innych uczestników, w tym mieszkańców Gminy Baboszewo, lokalnych liderów społeczności oraz innych entuzjastów rowerowych. To było inspirujące widzieć, jak wiele osób zgromadziło się razem dla wspólnego celu.

Trasa rajdu rowerowego była niezwykle malownicza. Przejeżdżaliśmy przez piękne krajobrazy okolicy, mijając zielone pola, urokliwe lasy i malownicze rzeki.

Udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez Wójta Gminy Baboszewo był nie tylko wspaniałą przygodą. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i wnieść nasz wkład w promowanie zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa. To był dzień pełen współpracy, radości i wzajemnego wsparcia.

Author

Administrator