Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// zakres realizacji

Pozyskujemy największe dofinansowania
na Twój Komfort

W dzisiejszych czasach, dbając o nasze środowisko i komfort,
zdecydowanie warto inwestować w :

Termomodernizacja

// Kluczowe zasady

Dlaczego my?

Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji na różnego rodzaju projekty związane z poprawą komfortu i efektywności energetycznej. Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwalają nam znaleźć najlepsze źródła finansowania, aby Twój projekt stał się rzeczywistością.

Nasza praca opiera się na kilku kluczowych zasadach:

Indywidualne Podejście


Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny. Dlatego starannie analizujemy Twoje potrzeby i cele, aby dostosować strategię pozyskiwania dofinansowań do Twoich oczekiwań.
Kliknij tutaj
Profesjonalizm


Nasz zespół to eksperci w dziedzinie pozyskiwania funduszy i zarządzania projektami. Możesz być pewny, że Twoje zlecenie jest w dobrych rękach.
Kliknij tutaj
Realizacje


Poniżej przedstawiamy nasze najważniejsze projekty, które były możliwe dzięki pozyskanym dofinansowaniom
i prefinansowaniom. To dowód naszej skuteczności i zobowiązania wobec naszych klientów.
Kliknij tutaj
// podstawowe zasady bezpieczeństwa

Nie daj się oszukać

Oto trzy punkty, które pomogą Ci nie dać się oszukać domokrążcom:
Zachowaj czujność i weryfikuj tożsamość:
Zachowaj czujność i weryfikuj tożsamość:


Kiedy ktoś przychodzi do Twojego domu lub dzwoni do Ciebie, podając się za przedstawiciela jakiejś firmy lub organizacji, zawsze zachowuj zdrową nieufność. Poproś o identyfikator służbowy lub oficjalny dokument tożsamości, a następnie skontaktuj się z daną firmą lub instytucją, aby zweryfikować, czy osoba faktycznie jest ich pracownikiem. Nie ufać jedynie wizytówkom czy identyfikatorom, ponieważ mogą być podrabiane.

Nie udzielaj osobistych danych:
Nie udzielaj osobistych danych:


Domokrążcy często próbują uzyskać dostęp do Twoich osobistych danych, takich jak numer telefonu,  adres zamieszkania czy informacje finansowe. Niezależnie od tego, jak przekonujące mogą brzmieć ich argumenty, nie podawaj im tych informacji.

 Bądź świadomy manipulacji emocjonalnej:
Bądź świadomy manipulacji emocjonalnej:


Często domokrążcy wykorzystują techniki manipulacji emocjonalnej, aby skłonić Cię do podjęcia szybkich decyzji lub udostępnienia informacji. Mogą wykorzystywać strach, presję czasu lub obietnice korzyści. Bądź świadomy takich manipulacji i nie pozwól, aby emocje przysłoniły Twoje zdrowe rozsądkowe podejście. Zawsze zastanów się, czy sytuacja jest rzeczywiście pilna i czy masz wystarczająco czasu na podjęcie przemyślanej decyzji.

// korzyści

Dlaczego warto skorzystać
z Programu Bezpieczne Miasto?

Kompleksowa<br> modernizacja
Kompleksowa
modernizacja


Oferujemy wsparcie na wszystkie etapy modernizacji domu. Wymień źródło ogrzewania, stolarkę okienną, drzwi, ocieplenie domu czy wymień piec. Zadbamy o kompleksową termomodernizację Twojego domu.

Ogromne<br> dofinansowania
Ogromne
dofinansowania


Nasz program oferuje znaczne dofinansowania, które znacząco zredukują koszty modernizacji Twojego domu. To szansa na oszczędności, które będziesz widział na swoich rachunkach za energię.

Współpraca z programami Czyste Powietrze i Mój Prąd
Współpraca z programami Czyste Powietrze i Mój Prąd


Dzięki współpracy z programami możesz skorzystać z dodatkowych korzyści i jeszcze większego dofinansowania. Zwiększ efektywność energetyczną swojego domu i zaoszczędź jeszcze więcej.

Wymiana przestarzałych źródeł ogrzewania
Wymiana przestarzałych źródeł ogrzewania

Wymiana kopciuchów to obowiązek. Działając zgodnie z programem, nie tylko zyskasz nowoczesne rozwiązania, ale również przyczynisz się do poprawy jakości powietrza w Twojej okolicy.

Bezpieczeństwo<br> i wygoda
Bezpieczeństwo
i wygoda

Dzięki modernizacji domu zyskasz większe bezpieczeństwo, efektywnie wykorzystasz energię i poprawisz komfort życia swojej rodziny.Ochrona przed nieuczciwymi praktykami handlowymi
Ochrona przed nieuczciwymi praktykami handlowymi

Program Bezpieczne Miasto gwarantuje Ci ochronę przed nieuczciwymi praktykami handlowymi. Działamy w oparciu o transparentne zasady i współpracujemy tylko z wiarygodnymi partnerami, abyś mógł być pewien, że korzystasz z usług najwyższej jakości.

// skorzystaj

Nie trać czasu!

Skorzystaj z Programu Bezpieczne Miasto i współpracy z programami Czyste Powietrze i Mój Prąd, aby zyskać ogromne dofinansowania i kompleksowo zmodernizować swój dom. Oszczędzaj na rachunkach, zwiększaj efektywność energetyczną i ciesz się nowoczesnymi rozwiązaniami. Przystąp do programu już dziś!